Powerjóga

V lekcích se naučíme základy powerjógy, dýchání a relaxaci.
Lekce je vhodná pro všechny, kteří pravidelně cvičí. Základní dovednosti, které se klient naučil dále rozvíjí dle pokynů instruktora.

Hathajóga 

Cvičení pro začátečníky, které je velmi jemné k vašemu tělu, nevyžaduje žádnou sílu, žádnou ohebnost. Budeme se věnovat různým typům dýchání, meditovat, cvičit speciální cviky pro zdravá záda a relaxovat.

Vinyasa jóga

Jóga zaměřená převážně na Pozdrav Slunci a pozice od něj odvozené. Na konci hodinové lekce si odpočinete při delší aktivní relaxaci. Lekce vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé.

Pilates 50+ 

Hodina vedená v pomalejším tempu vhodná pro úplné začátečníky nad 50 let.

Pilates začátečníci

Cvičení pro každého, kde si vytvarujete postavu, posílíte a protáhnete svaly celého těla. Nabízí vyvážený přístup k udržení tělesné kondice, zlepšení pohybového aparátu a zdokonalení postoje a pohybové koordinace.

Pilates pokročilí

Náročnější hodina pilatesu pro pokročilé s použitím pomůcek či forma kruhového tréninku.

Jóga pro maminky s batoletem

1 rok – 3 roky, jóga pro děti je zcela odlišná od jógy pro dospělé. Budeme dovádět, běhat, lézt, zpívat, hrát si na zvířátka, ale také se protáhneme a zklidníme. Cvičíme naboso v pohodlném oblečení.
Nejdříve budeme cvičit 45 minut dětskou jógu a následně necháme dětem prostor na hraní a jógovat budou maminky. Protažení a spokojení budou odcházet tedy všichni, maminky i děti.