jóga KATKA

Dynamická jóga vhodné pro sportovní klienty, protažení posílení těla. vhodné pro pokročilé. Lekci ukončíme 10 minutovou relaxací

jóga EVIČKA

Vinyasa flow joga zaměřená převážně na Pozdrav Slunci a pozice od něj odvozené. lehce dynamická lekce pro začátečníky i mírně pokročilé.

jóga DIANA

Během mých lekcí se snažím tělo protáhnout i posílit. Naučit se tělo vnímat jak v klidu tak v pohybu. Důraz kladu na správné dýchání při cvičení a provádění jógových pozic – asán, abychom získali, co největší benefity pro tělo i mysl.

ranní jóga DANČA

Začněte svůj den ranní jógou a váš den bude plný úsměvů. Hodina obsahuje Pozdravy Slunce, rovnovážné pozice, posilující pozice, hluboké protažení a dýchací techniky. Brzká ranní hodina je skvělý způsob, jak se spojit s okamžikem a nadcházejícím dnem a také si dát předsevzetí.

Pilates začátečníci a 55+

Cvičení pro každého, kde si vytvarujete postavu, posílíte a protáhnete svaly celého těla. Nabízí vyvážený přístup k udržení tělesné kondice, zlepšení pohybového aparátu a zdokonalení postoje a pohybové koordinace.

Pilates pokročilí

Náročnější hodina pilatesu pro pokročilé s použitím pomůcek či forma kruhového tréninku.

Fit dance

tanečně pohybové cvičení pro ženy každého věku i povahy. V lekcích se naučíme, jak nosit a držet své tělo tak aby vypadalo i při chůzi krásně ladně, naučíme se jak používat svaly o kterých ani netušíme, že je máme. Naučíme se mít rády a užívat si čas trávený samy se sebou.