jóga KATKA

Dynamická jóga vhodné pro sportovní klienty, protažení posílení těla. vhodné pro pokročilé. Lekci ukončíme 10 minutovou relaxací

jóga EVIČKA

Vinyasa flow joga zaměřená převážně na Pozdrav Slunci a pozice od něj odvozené. lehce dynamická lekce pro začátečníky i mírně pokročilé.

jóga DIANA

Během mých lekcí se snažím tělo protáhnout i posílit. Naučit se tělo vnímat jak v klidu tak v pohybu. Důraz kladu na správné dýchání při cvičení a provádění jógových pozic – asán, abychom získali, co největší benefity pro tělo i mysl.

Pilates 50+ 

Hodina vedená v pomalejším tempu vhodná pro úplné začátečníky nad 50 let.

Pilates začátečníci

Cvičení pro každého, kde si vytvarujete postavu, posílíte a protáhnete svaly celého těla. Nabízí vyvážený přístup k udržení tělesné kondice, zlepšení pohybového aparátu a zdokonalení postoje a pohybové koordinace.

Pilates pokročilí

Náročnější hodina pilatesu pro pokročilé s použitím pomůcek či forma kruhového tréninku.

Jóga pro maminky s batoletem

1 rok – 3 roky, jóga pro děti je zcela odlišná od jógy pro dospělé. Budeme dovádět, běhat, lézt, zpívat, hrát si na zvířátka, ale také se protáhneme a zklidníme. Cvičíme naboso v pohodlném oblečení.
Nejdříve budeme cvičit 45 minut dětskou jógu a následně necháme dětem prostor na hraní a jógovat budou maminky. Protažení a spokojení budou odcházet tedy všichni, maminky i děti.